دیجی تو جیب

تبلیغات در سایت و پیج انستاگرام دیجی تو جیب

تبلیغات در سایت دیجی تو جیب 

دیجی تو جیب اولین و برترین سایت معرفی خدمات آرایشی و بهداشتی است و تبلیغات راهی برای بهتر دیده شدن و معرفی کسب و کار، خدمات شما با بازدهی بالا می باشد. تبلیغات امروزه به روش های متنوع زیادی انجام می شود. یکی از آن روش ها تبلیغات در سایت و ثبت در موتور جستجوی گوگل می باشد. این فعالیت تبلیغاتی به بالا رفتن فروش و افزایش مشتری تاثیر بسزایی دارد. همچنین به کسب و کار هایی که خودشان سایت دارند کمک می کند تا رنک بالایی در گوگل با لینک داده شدن به سایتشون بدست بیارند.

تمامی کسانی که در شاخه های آرایشی بهداشتی و زیبایی فعالیت دارند می توانند کسب و کار، خدمات خود را در سایت دیجی تو جیب به ثبت برسانند. مزایای این ثبت آگهی تبلیغاتی آنلاین این است که با جستجو مشخصاتی از کسب و کار شما تمامی اطلاعات لازم برای کاربران از آدرس دقیق، شماره تماس و…….. در اختیار مشتری قرار گرفته می شود. همچنین با بازدید روزانه هزاران نفر از سایت دیجی تو جیب، کاربران به دنبال کسب و کار شما می آِیند و ما شمارا به بهترین وجه ممکن به آن ها معرفی میکنیم.

مشخصات

مدت زمان

قیمت

ثبت در صفحه اول سایت

یک سال

500,000  هزار تومان

ثبت در صفحه اول کسب و کار  

یک سال

200,000  هزار تومان

ثبت در صفحه اول سایت و کسب وکار

یک سال

650,000  هزار تومان

ثبت در صفحه کسب وکار

برای همیشه

1,000,000   میلیون

تبلیغات در پیج اینستاگرام دیجی تو جیب 

یکی از راه های تبلیغات با بازدهی بالا که امروزه بسیار مخاطب را جذب کرده است و جامعه اماری هم به این سمت رفته و توجه می کنند، تبلیغات در اینستاگرام است که امروزه بسیار بازخورد مثبتی دارد زیرا جمعیت زیادی از مردم کشور عزیز ما از این نرم افزار استفاده می کنند. این جمعیت  8% از جمعیت کل اینستاگرام را شامل می شود. برای تبلغات در اینستاگرام شما نیاز به یک بنر یا تیزر تبلیغاتی دارید که بسته به نیاز شما متفاوت است. دیجی تو جیب به شما کمک می کند با هزینه های بسیار مناسب ویدیو های با کیفیت تبلیغاتی و بنر های گرافیکی زیبا برای کسب و کار خودتان تهیه کنید. برای اطلاع از شرایط و هزینه ها بر روی عکس زیر کلیک بفرمایید.

پیج اینستاگرام دیجی تو جیب برای کسب وکار های آرایشی و بهداشتی در سراسر ایران با بازدهی بالا تبلیغات انجام میدهد و این امر به فروش بیشتر در فضای مجازی می شود. هزینه تبلیغات در پیج اینساگرام دیجی تو جیب به شرح زیر می باشد.

مشخصات

مدت زمان

قیمت

پست موقت

24 ساعت

50,000

پست دائم

24 ساعت

1,000,000

استوری بنر اماده

24 ساعت

50,000

پست و استوری موقت

24 ساعت

80,000

برای ثبت در خواست تبلیغات در پیج اینستاگرام دیجی تو جیب هم می توانید از طرق لینک سایت در خواست خودتان را اعلام بفرمایید همچنین از طریق خود اینستاگرام برای ما دایرکت ارسال کنید. با پشتبانی 24 ساعته کمتر از چند دقیقه ما پاسخگو شما خواهیم بود.

به بالای صفحه بردن