پرسش و پاسخ های متداول دیجی تو جیب

پرسش های متداول

برخی از سؤالات متداول مشتریان درباره نحوه درخواست ثبت سفارش تبلیغات خدمات در سایت دیجی تو جیب به شرح زیر می‌باشد. 

ضمانت های دیجی تو جیب

دیجی تو جیب با درج اطلاعات صحیح در صفحه مربوط به کالا، اقدام به معرفی محصول می‌نماید، با این حال در صورت تحویل محصول و اثبات مغایرت آن با اطلاعات درج شده، دیجی تو جیب موظف به استرداد وجه است.

در صورت وجود مغایرت در اطلاعات مندرج برای کالا و یا آسیب‌دیدگی آن قبل از زمان تحویل به کاربر، دیجی تو جیب ضمانت بازگشت رایگان کالا را متعهد می‌شود. در صورتیکه آسیب‌دیدگی و یا مغایرت محصول قابل اثبات نباشد، دیجی تو جیب تعهدی در قبال بازگشت دوباره آن به کاربر نخواهد داشت.

خط‌مشی اصلی  دیجی تو جیب حفظ و نگهداری حریم شخصی کاربران است. دیجی تو جیب اطلاعات هویتی کاربران و کسب‌وکارها را محرمانه تلقی می‌کند و با روش‌ها و سازوکارهای مختلف از آنها حفظ و نگهداری می‌کند

رزرو خدمات مورد نیاز

کاربر بر پایه سیستم امتیازدهی و توضیحات کاربران دیگر درباره یک کسب‌وکار می‌تواند اقدام به انتخاب درست نماید. با انتخاب کسب‌وکار مورد نظر، می‌تواند نوع خدمت و زمان مورد نظر خود را برای دریافت آن خدمت تعیین نماید.

همکاری با دیجی تو جیب

دیجی تو جیب دسته‌بندی‌های مختلف برای انواع کسب‌وکارها فراهم کرده است، هر واحد کسب‌وکاری پس از ایجاد حساب کاربری و درج اطلاعات مربوط به کسب‌وکار خود، می‌تواند اقدام به درج تبلیغ برای ارائه خدمات و یا محصولات خود نماید و از طریق دیجی تو جیب خود را معرفی نماید.

دیجی تو جیب دسته‌بندی‌های مختلف برای انواع کسب‌وکارها فراهم کرده است، هر واحد کسب‌وکاری پس از ایجاد حساب کاربری و درج اطلاعات مربوط به محصولات خود، می‌تواند اقدام به درج تبلیغ برای محصولات خود نماید و از طریق دیجی تو جیب آنها را معرفی نماید.

نیاز به معرفی خدمات آرایشی و زیبایی خود دارید؟

معرفی کسب و کار شما در سایت دیجی تو جیب باعث رونق بیشتر شما شود.

ارسال سوالات و نظرات شما

درصورتی‌که پاسخ سؤالات خود را در موارد مذکور یافت نکردید می‌توانید از طریق فرم زیر سؤالات و یا نظرات خود برای کارشناسان دیجی تو جیب ارسال نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شوند.

Shopping Cart
اسکرول به بالا