درباره دیجی تو جیب

با ثبت سفارش تبلیغات در سایت دیجی تو جیب کسب و کار خود را رونق دهید.

دیجی تو جیب (DigitoJib)، یک سکوی جامع  برخط با هدف معرفی، تبلیغ و حمایت کسب‌وکارها در حوزه‌های مختلف است. چهارچوب اصلی فعالیتهای دیجی تو جیب شامل موارد زیر است:

خدمات معرفی کسب‌وکارها: با دسته‌بندی‌های متمایز کسب‌وکارها در دیجی تو جیب، امکان ثبت کسب‌وکارها و مجموعه فعالیت‌هایی که توسط آنها قابل انجام است، به سادگی میسر می‌شود؛ بنابراین از دید کسب‌وکاری، هر واحد کسب‌وکاری می‌تواند فعالیت خود را در دیجی تو جیب ثبت نماید تا به نوعی بتواند  خدمات و یا محصولات خود را به دیگران معرفی نماید، از طرف دیگر از دید کاربر، یک کاربر می‌تواند بر پایه سیستم ارزیابی و امتیازدهی سایر کاربران، از کیفیت ارائه خدمات و یا محصولات یک واحد کسب‌وکاری مطمئن شود و در دریافت خدمات مورد نظر خود بهترین انتخاب را داشته  باشد. دیجی تو جیب امکان رزرو ارائه خدمات یک کسب‌وکار را برای فعالیت مورد نظر کاربر در زمان انتخاب شده فراهم می‌سازد تا کاربر بتواند با برنامه‌ریزی از قبل تعیین شده از خدمت مورد نظر برخوردار شود.

خدمات فروش: دیجی توجیب در بخش فروشگاه خود امکان ارائه محصولات انواع کسب و کارهای مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است تا فروشندگان و تولیدکنندگان گرامی بتوانند محصولات خود را برای فروش از طریق دیجی تو جیب معرفی نمایند. دیجی تو جیب با هدف حذف واسطه‌گری و ارائه مناسب ترین قیمت، محصولات مختلف را ارائه می‌کند.

طرح‌های تشویقی و تخفیفی: دیجی تو جیب برای ارائه خدمات و محصولات برای مشتریان وفادار خود از طرح‌های تشویقی و تخفیفی بکار گرفته است؛ بنابراین کاربر می‌تواند با استفاده از طرح‌های تشویقی و تخفیفی خدمات و محصولات خود را با شرایط بهتر فراهم کند. 

فرصت‌های شغلی: دیجی تو جیب با هدف حمایت از کسب‌وکارها این امکان را فراهم کرده است تا افرادی که توانایی و مهارت انجام کار دارند اما به دلیل نداشتن سرمایه و یا امکانات، قادر به معرفی خود به دیگران نیستند، به سادگی خود را به مجموعه کسب‌وکاری مورد نظر خود، مرتبط نمایند. هدف اصلی دیجی تو جیب ایجاد بستری برای سهولت اشتغال در جامعه است تا افراد مرتبط با یک کسب‌وکار به سهولت به یکدیگر متصل شوند. با وجود اینکه دیجی تو جیب سعی می‌کند اطلاعات مورد نیاز در هر دو سمت جویای کار و همچنین واحد کسب و کاری را برای طرفین فراهم می‌کند، اما هیچ گونه مسئولیتی در قبال جنبه‌های اشتغال کارجو و واحد کسب و کاری  ندارد و تمامی افراد باید به قراردادها و قوانین طرفین توجه کامل داشته باشند.

آموزش و مقالات مرتبط: دیجی تو جیب با ارائه مطالب آموزشی و مقالات مرتبط با فعالیت‌های کسب و کاری مختلف، سعی به ارائه مطالب جدید، به‌روز و مفید برای کاربران خود دارد تا کمکی به ارتقاء سطح دانش کاربران در حوزه‌های مختلف نماید. مطالب آموزشی در دیجی تو جیب پس از تأیید کارشناسی در سایت قرار می‌گیرند و این مطالب به لحاظ کارشناسی قابل استناد هستند.

دیجی توجیب در شبکه‌های اجتماعی: دیجی تو جیب در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتس‌آپ و کانال تلگرام علاوه بر سایت اینترنتی فعالیت پررنگ دارد، از این طریق نیز کاربران می توانند ما را دنبال کنند.

پشتیبانی: با هدف فراهم کردن خدمات در بالاترین سطح کیفیت، دیجی تو جیب برای کاربران محترم خود تیم پشتیبانی پاسخگو و متعهد در نظر گرفته است، تا در صورت هرگونه مشکل و خطا نسبت به مرتفع کردن آن اقدام آنی انجام شود.

شرکت دیجی تو جیب با هیچ شرکت و وب سایت دیگری در این حوزه فعالیت و همکاری ندارد.

Shopping Cart
اسکرول به بالا