ساخت تیزر ویدیویی و عکاسی محصول

ثبت درخواست تبلیغات در صفحه اینستاگرام دیجی تو جیب

چگونه کسب و کار خود را رونق دهیم؟

تمامی کسب و کار هایی که در بستر شبکه های اینترنتی فعالیت میکنند باید عکس ها و ویدیو های باکیفیت و جذابی داشته باشند تا بتوانند مشتری را جذب کنند و فروش خودشان را افزایش دهند . برای همین دیجی تو جیب در تلاش است تا بهترین خدمات تولید تیزر تبلیغاتی، عکاسی محصول و عکاسی مدلینگ را انجام دهد. عکس های زیر نمونه کار هایی از عکاسی پرتره از میکاپ عروس می باشد . 

از محصولات خودتان عکس های فوق حرفه ای بگیرد

شما اگر برای محصولات و یا برای مراسم خودتان می خوایید عکاسی حرفه ای انجام دهید و خاطرات خودتان را ثبت کنید حتما با تیم حرفه ای دیجی تو جیب این باره مشاوره رایگان انجام دهید و از خدمات ما اطلاع پیدا کنید.

اگر برای کسب و کار خودتان نیاز به عکاسی دارد و یا می خواهید از فضای محل کسب و کاز خودتان عکاسی کنید و آن ها را به اشتراک بزارید  می توانید این کار را به تیم حرفه ای ما بسپارید. با چندین سال سابقه کاری حرفه ای و تجهیزات فوق حرفه ای تیم دیجی تو جیب همیشه سعی داشته بهترین خدمات را ارائه دهد. عکس  های زیر نمونه کار هایی از عکاسی محصول می باشد. 

تیزر تبلیغاتی خودتان را داشته باشید

شما می توانید از خدمات خودتان و مناسبت هایی که دارید از عکاسی محصولات تا عکاسی مدلینگ و پرتره برای کسب و کارخودتان تیزر تبلیغاتی و فیلم عروسی بسازید. شما اگر ویدیو کاملی از معرفی کسب و کار خودتان،  فضای محل کارتان ، اپشن ها و امکانات را همگی در قالب یک تصویر به مردم و افرادی که شما را در شبکه های مجازی دنبال می کنند نشان بدهید و نظر آن ها را به کسب و کار خودتان جلب کنید قطعا باز خورد بهتری خواهید داشت. 

 دوست دارید بلاگر بشید ؟ 

 یه خبر خوب داریم  برای افرادی که علاقه به بازیگری و بلاگری در اینستاگرام دارند و نمی دونن از کجا باید شروع کنند. ما در اینجا هستیم تا به افرادی که می خواهند بلاگری را آغاز کنند راه را نشان دهیم و از صفر تا صد خدمات فیلم برداری تا ادیت همراه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به شماره تماس پایین صفحه مراجعه کنید.

بهترین فیلم عروسی رو از کی بخواهیم ؟

فیلم عروسی و عکس هایی که در آن روز گرفته می شود قطعا یکی از بهترین خاطه سازی های زندگی هر فردی می تواند باشد. برای همین موضوع همه سعی داند بهترین کلیپ را که کیفیت خوبی داشته باشد و جذاب باشد را برای خودشون بسازن، نگران نباشید تیم دیجی تو  جیب به شما کمک  می کند تا بهترین کلیپ و عکس هارو در مهم ترین و زیبا ترین روز زندگی خودتان بسازید.  نمونه کار هایی از  تیم حرفه ای دیجی تو جیب را در زیر مشاهده می کنید:  

تیم دیجی تو جیب همراه شما در سراسر تهران هست تا به شما کمک کند همیشه بهترین هارو بدست آورید. برای مشاروه رایگان و اطلاع از هزینه ها فرم پایین را باید پر کنید و همکارن محترم تیم دیجی تو جیب با شما تماس میگیرند.

نیاز به معرفی خدمات آرایشی و زیبایی خود دارید؟

معرفی کسب و کار شما در سایت دیجی تو جیب باعث رونق بیشتر شما شود.

فرم درخواست مشاوره رایگان

ارتباط سریع و آسان با دیجی توجیب

برای راحتی هرچه بیشتر شما کاربران عزیز می تواند برای هماهنگی، ثبت در خواست و مشاوره رایگان از طریق شماره تماس زیر در واتساپ اقدام کنید :

Shopping Cart
اسکرول به بالا