دوربین مناسب برای فیلم برداری و بلاگری

دوربین فیلم برداری مناسب برای اینستاگرام

برای این که شما یک بلاگر بشوید و در هر شاخه ای که می خواهید فعالیت کنید باید ابتدا بتوانید پست ها و استوری های با کیفیت تهیه کنید برای این کار باید برای خودتان دوربین تهیه کنید و یا از افرادی که خدمات پروژه ای دارند کمک بخواهید و این بستگی به شما دارد که آیا علاقه ای به اموختن تکنک های عکاسی، فیلم برداری، صدابرداری هستید و حتی شما زمان لازم و کافی برای اموزش دارید یا خیر

ما در اینجا هستیم تا شما را در این مسیر همراهی کنیم تا با زمان کمتر و هزنیه بسیار کمتر بتوانید به اهداف خودتان بسیار نزدیکتر بشوید. برای مشاوره و هماهنگی با تیم حرفه ای دیجی تو جیب برای امور فیلم برداری و صدا برداری کلیپ و عکاسی محصول برای انستاگرام می توانید از طریق لینک زیر و یا از طریق خود انستاگرام دیجی تو جیب در خواست خودتان را برای ما ارسال کنید .

و اما اگر شما مایل هستید دوربینی برای کار های خودتان تهیه کنید وبا ان خودتان کارهای فیلم برداری کنید ما این مقاله را تهیه کردیم تا به شما کمک کنیم چه دوربینی بهتر است:

برند های مختلف مانند کنون و نیکون و ……. دوربین های بسیار مناسی برای شاخه های مختلف تولید وبه بازار عرضه می کنند ولی هر کدارم از این برند ها به دو دسته تقسیم می شوند که شامل

1_دوربین های ایینه دار
2_ دوربین های بدون ایینه

نسل جدید دوربین ها رادوربین های بدون ایینه نام گذاری می کنند.

دوربین های بدون ایینه

این دوربین های به تازگی وارد بازار شده است و بهترین برند و تواید کننده ای که در ساخت و عرضه این سبک جدید بسیار موفق بوده است برند سونی می باشد. ما در محصولات سونی می توانیم دوربین های بسار قوی فول فریم و کراپ فریم بسیار قوی که وزن بسیار پایین اما قابلیت های بالا را پیدا کنیم، شاید برای شما سوال شود منظور از این قابلیت ها چیست که درر ادامه به آن می پردازیم . 

قابلیت دوربین های بدون ایینه سونی 

وزن بسیار پایین

جز اولین و برتین ویژگی های این دوربین ها می باشد، شاید در این جا برای شما که تازه در اول را ه هستید این سوال پیش بیاد که چرا وزن دوربین بسیار مهم هست ؟ خوب من این پاسخ رو به شما می دهم شما وقتی که یه دوربین سنگین در دست دارد بعد گذشت مدتی وعکاسی دست شما بسیار زود خسته می شود و دیگه نم توانید دوربین را در دست خودتان نگه دارید برای همین دوربین های بدون ایینه که از وزن بسار پایین تری نسبت به دوربین های با ایینه هست بازخورد بالاتری دارد.

لنز مناسب

لنز ها در دوربین های بدون ایینه فرق زیادی با دوربین های ایینه دار ندارند ولی در برند های مختلف شرکت های تولید کننده این کیفت بسیار متفاوت خواهد بود، برند سونی بهترین لنز ها را در بازار دارد و بیشتر عدسی های  ان از برند زایس المان می باشد.

مانیتور قابل چرخش


شما زمانی که تنها هستید بخواهید از خودتان به تنهایی فیلم برداری و یا عکاسی کنید باید مانیتور دوربین قابلیت چرخش داشته باشد تا شما بتوانید خودتان را در مانیتور ببینید و در دوربین های بدون ایینه به دلیل این که مخصوص کار بلاگری هست این قابلیت در تمامی مدل ها دیده می شود.

دوربین دست دوم بخرم ؟

خرید دوربین دست دوم بستگی به خود شما دارد ولی حتما قبل از خرید از سلامت دوربین و تمام اجزای ان مطمن شوید و دقت کنید حتما از یک فرد با تجربه در این شاخه کمک بگیرید تا بعدا در اینده به مشکل برنخورید .

دوربین چی بخرم ؟

دوربین ها به دو دسته فول فریم و کراپ فریم تقسیم می شوند که به معنای میزان عمق میدان دوربین شما در هنگام عکاسی و فیلم برداری می باشد. شاید برای شما سوال شود خوب کدام یک بهتر هست ؟ اگر مشکل مالی نداشته باشید قطعا ما به شما دوربین فول فریم رو پیشنهاد می دهیم ولی اگر براش شروع کار و اموزش بهتر هست از دوربین کراپ استفاده  کنید تا به تنظیمات دورین اشنا شوید.

برترین و خوش قیمت ترین دوربین های سونی

در دوربین های قیمت مناسب می توان بره سری a6400  و a6600   توجه کرد :

 

دوربین سونی مناسب برای اینستاگرام

   در دوبین های فول فریم هم می توان به سری پر قدرت الفا 7 اشاره کرد :

دوربین سونی مناسب برای اینستاگرام 2

برای اطلاعات بیشتر می توانید از همکاران واحد عکاسی و فیلم برداری کمک بگیرید هم از طریق اینستا گرام دیجی تو جیب و هم از طریق شماره تماس زیر :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
اسکرول به بالا